O stronie

Strona internetowa seniorów Huraganu Jasionka jest stroną nieoficjaną. Utworzono ją 2 września 2009 roku, a konkretnie uczynił to były prezes i założyciel klubu - Adam Koś (bialon82). W miarę możliwości i wolnego czasu pomagai mu Robert Turek (bobi34) i Robert Głód (napastnik10), później zastąpił go Rafał Jakieła (huraganjasionka), następnie jego obowiązki przejął Paweł Kuliga (pawlisz), który prowadzi stronę do dzisiaj.

Staramy się aby nasza strona stawała się coraz lepsza. Mamy jeszcze dużo pomysłów, które powoli realizujemy.

Od internautów odwiedzających serwis oczekujemy nadsyłania opinii, propozycji, sugestii, a także uwag dotyczących naszej strony. Kontakt z administratorami znajduje się w zakładce SERWIS ---> Kontakt

Stronę najlepiej przeglądać w witrynie Mozilla Firefox. W innego typu przeglądarkach jakość i zamysł graficzny autorów strony nie jest już tak efektowny. Najlepsza rozdzielczość ekranu przeglądarki wynosi 1024x768, a rozdzielczość koloru przeglądarki 32 bity.