Wyniki 15 kolejki!

• autor: bialon82, 2012-03-25 20:41

Guzikówka 0:0 Chorkówka

Mecz bez bramek który Chorkówce daje więcej spokoju, a Guzikówkę oddala od Awansu

Lubatówka 0:3 Huragan

Lubatówka powoli traci szansę na utrzymanie, a Huragan włącza się na dobre do walki o awans

Równe 1:2 Klimkówka

Równe walczyło i miało sporo sytuacjii, ale jak nie celnie strzelają na bramkę to wiemy.Ciężka walka o utrzymanie im została.Klimkówka nie imponowała dzisiaj ale wskoczyła na fotel lidera i chyba zostanie tam dłużej.

Głębokie 3:2 Jasienica

Głębokie pokazało że będzie się liczyć w tym sezonie i nie rezygnuje z walki o awans.Jasienica straciła lidera i pokazała że jest na wiosnę do pokonania.

Jaśliska 2:4 Jasionów

Jaśliska spadły w dół tabeli i utrzymanie to będzie ich sukces.Jasionów prezentuje wyśmienitą formę na wiosnę i uciekł ze strefy spadkowej.Na wiosnę mogą sporo namieszać

Hłudno 2: 0 Domaradz

Mimo że Hłudno zagrało w Domaradzu to nie dało szans Sokołowi.Hłudno uciekło ze strefy spadkowej

Grabownica 3:1 Trześniów

Po raz kolejny Grabownica pokazała że u siebie jest mocna.Trześniów przegrał drugi mecz na wiosnę i jest w trudnej sytuacji.