Aktualności

Huragan Jasionka- Markiewicza Krosno 3-2

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2012-08-15 17:49

Druga kolejka i ładna wygrana Jasionki z mocna druzyna z Krosna....

Dzisiaj nasza druzyna wygrala z jednym z potentatów (moim zdaniem) do walki o awans do A klasy.

Mecz rozpocza sie z wyrazna przewaga Jasionki z ktorej mogla szybko pasc bramka dla gospodarzy jednak to goscie pierwsi trafiaja. Tuż przed przerwa gola wyrównujacego na 1:1 strzela Bartłomiej Książkiewicz (głowa)

Po przerwie Huragan wychodzi z motywowany  i przewaza co daje efekt i szybko strzela 2 bramki, na 2:1 nasz niezawodny Robert  Głód (głowa) Ktory zaczal mecz od drugiej połowy no i 3:1 znow trafia Bartek  (ładną Główką)

Po tych bramkach czesciej zaczynaja atakowac goscie z Krosna chcąc odrobić straty co daje efekt w postaci Rzutu karnego zamienionego na gola i 3:2. Do konca juz nic sie nie zmienilo choc okazje mialy obydwie druzyny...

Ładny mecz i zasluzone zwyciestwo!

Mecz pomiedzy Przełecza Dukla II a Piast Miejsce P. niedbył sie.

• Komentarzy [10]
  • czytano: [599]

autor: ~:) 2012-08-16 10:43:14

avatar Gratulacje dla całej drużyna za motywacje i dobry mecz w wykonaniu naszego Huraganu , bardzo piekna druga bramka Bartka

autor: ~:D 2012-08-16 14:57:48

avatar kiedy trening?

autor: ~:) 2012-08-16 15:27:10

avatar no faktycznie super ta druga brama mu weszła:)trzymac tak dalej

autor: ~hm.. 2012-08-16 16:28:12

avatar Z tego co wiadomo to w tym tygodniu treningu nie ma bo 3 mecze w tygodniu byly.. ale nie jestem pewien

autor: ~hej. 2012-08-16 16:31:09

avatar wie ktos co z ta druzyna z miejsca p. beda grac czy nie?? czy w niedziele pauza??

autor: ~chyba wiem:) 2012-08-16 18:28:20

avatar Piast rozwiazany..

autor: ~anonim 2012-08-17 11:54:20

avatar czy to jest pewne na 100% ze nie będzie meczu z Piastem?

autor: ~anonim 2012-08-17 15:34:08

avatar no !

autor: Jas-Stryjanczyn 2012-08-18 11:03:22

Profil Jas-Stryjanczyn w Futbolowo drogi anonimie.. jesli chcesz zebym dodawal kom tego typu to sie loguj a dodam napewno.. ten jest ostatni kom taki ktory dodalem.. porwalem sie na admina bo nie bylo wogele kto by cos pisal po drugie nie mam czasu bawic sie w sklady itd i szczerze nie wiem jak wlaczyc te statystyki idt.. chcialem tylko zeby po meczu zamiast w 3 dni to w 3godz byla z aktualizowana strona i tylko taka rola moja w tym.. jesli chcesz to mozesz pomoc zamiast krytykowac.. na wene tworcza tez nie mam czasu wiec porzadnych relacji nie bedzie ale wynik itp beda a jak nie pasi to dalej niech bedzie strona aktualizowana raz na 2 tygodnie.. po trzecie zapowiedzi nie ma bo nie wiem sam czy ten mecz jest w niedziele czy nie.. to tyle

autor: koloFloro7 2012-08-19 01:18:45

Profil koloFloro7 w Futbolowo Jasiu teraz pojechales z ta wena :D hihi Dobrze jest !! chodzi o aktualizacje a jak chcesktos wiecej wiedziec to niech na mecze chodzi z notesem :PP

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.