LKS GÓRKI--HURAGAN JASIONKA 1:3

• autor: yamaha, 2012-09-23 17:16

Dzisiaj nasza druzyna w wyjazdowym meczu pokonala druzyne z Górek 1:3 (1:1)

Bramki; W. Szyszlak, R. Głód , W.Szuba

Nie pamietam kto mial asysty przy bramkach,jak ktos pamieta prosze napisac w komentarzu.

Relacja jest

Jedziemy do Gorek majac swiadomosc ze gramy z druzyna, ktora jest  od nas nizej i ktora bedzie chciala wreszcie to zmienic i jak sie okazalo LKS nie byl latwym przeciwnikiem,trzeba bylo zostawic duzo sily zeby mozna bylo wywiesc zdobycz w postaci 3pkt.

Mecz rozpocza sie od czestych atakow HURAGANU ktory to raz po raz marnowal doskonale sytuacje na bramke,co sie zemscilo i stracilismy pierwsi bramke po tym jak bramkarz Huraganu na 16 m. minal sie z pilka. Na stracona bramke odpowiadamy licznymi atakami z ktorych na szczescie  jedna udalo sie wykorzystac  Wojtkowi Szyszlakowi i doprowadza do remisu strzalem na krotki slupek.         I polowa konczy sie remisem.

W II polowie  Jasionka rozpoczyna od atakow  i znow po ktoryms tam  z kolei z marnowanej dobrej  sytuaci wreszcie Robert Głód strzela i daje nam prowadzenie 2:1. Po paru minutach to gospodarze mogli teraz wyrownac losy meczu ale w zamieszaniu pod bramka i ofiarnych interwencjach obroncow udaje sie zapobiec utracie bramki. W koncowce Górki zaczely co raz smielej atakowac chcac wyrownac, jednak nie udaje im sie to a w doliczonym czasie gry niespodziewanie dostaja jeszcze 3 bramke po strzale Waldemara Szuby z ponad 20m. w "okienko":)

Ogolnie dobry mecz, Bardzo duzo okazji na bramke  z czego TYLKO 3 WYKORZYSTANE.( klania sie wykonczenie dogodnych sytuacji)  Gospodarzy bylo stac na 3 moze 4 grozniejsze sytuacje..

autor: ~admin 2012-09-24 21:12:48

avatar NAPISZ COS O GLEBOKIM BO GRAMY Z NIM W NIEDZIELE U NICH-GORKI