HURAGAN JASIONKA--JASIOŁKA JAŚLISKA

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2012-09-27 19:42

30 WRZESNIA O GODZ. 13.00  W JASIONCE ZOSTANIE ROZEGRANA JUZ  9 KOLEJKA A O PUNKTY POWALCZA HURAGAN JASIONKA-JASIOŁKA JAŚLISKA

Bedzie to mecz w ktorym trzeba wygrac... Wazne sa 3 pkt ,ale nie tylko o punkty chodzi, mamy Jaśliska do udowodnienia, ze ubiegloroczna wysoka porazka na swoim terenie (0:5) to byl wypadek przy pracy. Jasiołka blysla wtedy niemalze 100% skutecznoscia strzalow co strzal to gol u nas na odwrot, zobaczymy czy w niedziele beda wstanie to powtorzyc.. My natomiast jesli zagramy i zostawimy troche sil na boisku jakby chociaz w ostatnim meczu z Gorkami, lecz z duzo lepszym wykonczeniem akcji to o 3 pkt niepowinno byc trudno.

Ważne by nie zlekcewazyc rywala!!!

Sędziuja; Pikuła,  Danecka,  Wierdak

Zbiorka zawodnikow o 12;00

pauza;  Guzikowka

autor: ~abc 2012-09-28 10:36:59

avatar Administrator mógłby się trochę doszkolić z ortografii- błędy są rażące...

autor: ~Dechrystianizator 2012-09-28 12:24:41

avatar Jasiu, pisze się JASIOŁKA, nie JASIĄŁKA.
Pozdrawiam.

autor: Jas-Stryjanczyn 2012-09-28 15:30:12

Profil Jas-Stryjanczyn w Futbolowo dzięki za poprawke 'Dechrystianizator' a pozatym dla reszty co sie zajmuja poprawa ortografi chcialbym oznajmic,ze to nie dyktando a szkole skonczylem dawno wiec jesli chce ktos zajmowac sie wyszukiwaniem bledow w tym co napisalem to lepiej niech sie uda na WP tam tez sa tacy madrzy co zamiast kom. artykul kom. bledy.. A jesli ktos sie nie domysla przez blad o co chodzi to sam niech sie doszkoli....pozdrawiam

autor: ~Kościelny 2012-09-30 09:00:45