HURAGAN JASIONKA--JASIOŁKA JAŚLISKA 3:2 (1:2)

• autor: ortografia, 2012-09-30 15:53

Dzisaj Huragan  na wlasnym stadionie pokonal druzyne z Jaślisk 3:2

Bramki dla nas zdobyli:

Wojciech Szyszlak  ( z wolnego )

Bartłomiej Książkiewicz ( głową )

Wojciech Szyszlak ( karny )

Relacja

Jak sie okazalo mecz z Jaśliskami do najlatwiejszych nie nalezal jednak niczym nas tez nie zaskoczyli... Tak jak sie spodziewalismy goscie  grali prosta pilke, czyli odbior i pila w przod "na przypal"  a moze cos sie uda w przodzie "szturnac" rzadko kiedy wymieniali wiecej niz 3 lub 4 podania, ale jak widac to i taka taktyka potrafi byc oplacalna bo to Jasiołka otwiera wynik spotkania. Na szczescie Huragan dosc szybko odpowiada i po faulu na naszym zawodniku do wolnego podchodzi Wojtek, ktory mocnym strzalem pod poprzeczke nie daje szans bramkarzowi. Radosc kibicow z Jasionki jednak nie trwala dlugo bo w kilka chwil na prowadzenie wychodza znow goscie  i wynikiem 1 : 2 konczy sie I polowa.

Po  w miare wyrownanej  pierwszej polowie w drugiej gra juz wygladala nieco lepiej i Huragan raz po raz zaczynal grozniej atakowac i jedna z takich sytuacji wykorzystuje Bartek ladnie uderzajac (z nielatwej pilki) glowa  po dlugim slupku. Losy meczu zostaly wyrownane, a kilkanascie minut przed koncem po ewidentnym faulu obroncy Jasiołki na Bartku zostaje podyktowany rzut karny, ktorego pewnie wykorzystuje Wojtek tym samym zdobywajac druga bramke w tym meczu po stalym fragmecie gry. Przed koncem meczu bylo jeszcze pare groznych sytuacji i strzalow na bramke Gosci ale nic juz nie weszlo i mecz zakonczyl sie wynikiem 3 : 2.

Ogolnie mecz do najpiekniejszych sie niezaliczal,  malo gry pilka, duzo "krosow i swiec" (zwlaszcza po stronie Jaślisk) ale licza sie 3 punkty, wynik mogl byc bardziej okazaly gdyby znow nie zawodzila skutecznosc i zimna krew w wykorzystywaniu "setek" .

autor: ~vito 2012-10-01 20:47:22

avatar czekamy na relacje

autor: ~kibic 2012-10-02 06:34:52

avatar kto to pisał jaśliska wymieniały podania a że dwie bramki praktycznie z kontro to nie beda patrzec az ktos wróci łaskawie do obrony od nas .

autor: ~Link 2012-10-02 09:12:49

avatar To powiem tak jasliska i tak twierdzą że mecz wygrał sędzia bo karnego nie było a oni powinni wygrać z nami do zera:-) haha

autor: ~he he 2012-10-02 12:59:52

avatar Z jaślisk niech sie ciesza ze nie przegrali duzo wyzej bo ile oni mieli jeszcze sytuacji do strzelenia oprocz tego co strzelili?? bo ja nie pamietam zadnych setek ich wiecej.. jakby sam Bartek wlozyl to co mial to by wynik byl conajmniej 5-2 .

autor: ~obserwator 2012-10-02 16:01:16

avatar Widzę, że byłeś na meczu... Może nie mieli setek, ale klepali was w polu karnym jak trampkarzy. Tylko jak zwykle brakuje im kogoś kto by wykończył akcję. Patrząc na ich skład w tym meczu to wynikiem i tak nie zaskoczyliście. Z tego co wiem brakowalo 4 czy 5 zawodników z podstawowego i mieli tylko jednego zmiennika. Panowie trochę obiektywizmu w relacji by nie zaszkodziło.

autor: ~obserwator 2012-10-02 16:03:03

avatar Co do karnego to był bardzo naciągany. Kontakt z napastnikiem owszem był, ale po tym jak leżał już na ziemii. Talent aktorski na miarę samego Fabregasa i Busquetsa.

autor: turson192 2012-10-02 21:24:07

Profil turson192 w Futbolowo Mi sie wydawalo czy pani liniowa pokazała spalonego z rogu???
A co do Jaślisk to wynik powinien ich zadowalać bo nie widzialem u nich grania pilka tylko wybijanie pilki do przodu ..:)

autor: ~ej.. 2012-10-02 22:54:57

avatar panowie skonczcie piepszyc juz bo dobrze kazdy wie jak jasliska graja i czy bija pile w przod na oslep czy nie... juz nie jedna druzna pisala tak...

autor: Jas-Stryjanczyn 2012-10-02 22:58:27