Statystyki drużyny

Aktualności

LKS Lubatówka--Huragan Jasionka 2:2 (0:2)

• autor: cali, 2012-10-07 19:23

Dzisiaj pechowo remisujemy z Lubatówką 2:2.A szkoda bo byla okazja zblizyc sie do  czolówki...

Bramki dla nas:

1:0 Bartłomiej Książkiewicz (głową)

2:0 Paweł Parylak

relacja:

Dzisiaj pechowo ale jak najbardziej zasluzenie remisujemy z druzyna Lubatowki. Do spotkania Huragan podszedl powaznie i z koncentrowany o czym potwierdzala I polowa, w ktorej to mielismy zdecydowana przewage co udokumentowalismy dwiema zdobytymi bramkami najpierw Bartka chwile pozniej Pawełka. Na przerwe schodzimy z dobra  zaliczka dwoch goli (0:2) choc okazji bylo wiecej ale jak zwykle zawodzila skutecznosc  co sie kiedys musialo zemscic i nastapilo to w II polowie.

W II polowie gospodarze rzucaja sie do odrabiania strat,  stopniowo z minuty na minute zyskuja przewage i coraz czesciej zagrazaja naszej bramce. Wreszcie po jednej z akcji strzelaja bramke kontaktowa co jeszcze bardziej ich z motywowalo. My natomiast widzac co sie dzieje zamiast sie cofnac i zaczac grac jak najdluzej pilka pchamy sie do przodu chca strzelic trzecia bramke, jednak to gospodarze pod koniec meczu trafiaja drugi raz do siatki ni to strzalem,  wrzutka badz wybiciem (to juz sam zawodnik z Lubatowki wie co zamierzal) w kazdym razie pilka wpada w samo okienko naszej bramki z ponad 25m. i mecz konczy sie podzialem puktow.

Ogolnie to pierwsza polowa nalezala do nas, zas druga polowa do gospodarzy, ale patrzac na okazje bramkowe to Jasionka miala zdecydowanie wiecej niz LKS, ale co sie nie wykorzystuje to sie msci i wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

Nie zawsze uda sie strzelic wiecej niz sie traci, a bramki tracimy za czesto, za duzo i wiekszosc glupio...