Po 3pkt do Krosna z Guzikowka!!!!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2012-10-20 11:41

W niedziele o godz. 14:00 rozegramy przedostatnia kolejke rozgrywek ligowych B klasy, a przeciwnikiem bedzie  Guzikowka Krosno.

Druzyna z Krosna w tym sezonie spisuje sie b. dobrze i zajmuje wysoka bo 3 lokate z dorobkiem 18 pkt. Huragan zaś 5 miejsce i 17pkt.  wiec bedzie to mecz o 3 miejsce. W poprzednim sezonie dwukrotnie uleglismy Guzikowce (2:1), teraz jest znakomita okazja na poprawe tych ostatnich statystyk tylko trzeba bedzie dac z siebie wszystko bo nie dosc ze bedziemy mozno oslabieni po ostatnim meczu (2 czerwone) to jeszcze mocnym atutem Krosnian bedzie ich stadion.

Mecz sedziowac beda; Kijowski T., Folcik W., Farbaniec. i miejmy nadzieje ze bedzie to duzo lepsze sedziowanie niz w ubiegla niedziele ( zreszta gorzej juz chyba nie mozna)

Zbiorka o 12:40 a wyjazd o 13:00

autor: ~anonimix 2012-10-20 23:30:27

avatar żeby tylko dach się zasunął :0 no i żeby żaden sędzia/sędzina nie miała do czynienia z "chuliganami" z jasionki :d powodzenia chłopaki i walczyć mi o 3 pkt !!

autor: ~kompost 2012-10-21 18:43:10

avatar ile było ?