Guzikówka Krosno--Huragan Jasionka 0:3 (0:2)

0:1 - Bartłomiej Książkiewicz

0:2 - Damian Jakieła

0:3 - Damian Jakieła

Relacja

Dzisiaj niespodziewanie dla niektorych wygrywamy z Guzikowka na ich "twierdzy" 0:3!

Mimo osłabienia pokazujemy ze potrafimy sie mobilizowac i wygrywac nawet z rywalem z czolowki na jego stadionie, ktory nie byl zbyt goscinny dla wczesniejszych przyjezdnych..

Mecz byl ciekawy i zaciety z obu stron, jak i gospodarze tak i goscie mogli cos strzelic juz na samym poczatku spotkania, ale na nasze szczescie doskonale bronil dzisiaj  Grzegorz Chłap (Ciapa) , ktory kilka razy efektownie bronil grozne strzaly gospodarzy.

W koncu po kilku ladnych okazjach obu druzyn to Huraganowi udaje sie strzelic gola, a ladna asysta moze sie pochwalic Damian Jakieła, ktory zwodem ominąl rywala wyprzedzil obroncow i dokladnie wystawil Bartłomiejowi Książkiewiczowi, ktory z latwoscia i spokojem umieszcza pilke w siatce. Chwile pozniej jest juz 0:2 a bramke strzela wczesniej asystujacy Damian i na przerwe schodzimy z 2 bramkowym zapasem.

Niespodziewanie gospodarze widzac dobra gre naszego zespolu (mimo oslabienia po poprzedniej niedzieli) w przerwie nakazuja sprawdzenie kart naszych zawodnikow. ( tonacy brzytwy sie chwyta )

Pamietajac glupio stracone punkty w Lubatowce przy takim samym zapasie bramek do przerwy, pilkarze z Jasionki wychodza na II polowe rownie skoncentrowani, calkowicie kontrolujac  sytuacje i przebieg meczu, oczywiscie Guzikowka probowala odrabiac ale nie mieli juz zbyt wiele okazji a jak juz cos mieli to "Ciapa" bronil jak najęty.

Okolo 20 min. przed koncem meczu dobijamy rywali, a tym dobijajacym jest znow Damian,Ktory rozegral b. dobry mecz strzelajac 2 bramki i asystujac przy pierwszej!

Zrezygnowani pilkarze Guzikowki coraz ostrzej zaczynali grac czesto faulujac. Najbardziej chamskie faule byly na Pawle Parylaku (Pawełek) , ktory mieszal rywali jak chcial. Rowniez zachowanie trenera OZS-u mialo wiele do zyczenia,ktory zaczynal rzucac wyzwiskami od wiesniakow itp. Szkoda tylko ze ci 'wiesniacy'  na ich stadionie pokazali jak ma sie grac w pilke miastowym zawodnikom z wielkiej metropoli Krosno!!!