Na koniec o 3pkt z Jasionowem!!!

• autor: pisz wyraznie, 2012-10-27 18:17

Jutro zostanie rozegrana ostatnia kolejka w grupie II Krosniejskiej B klasy.

Ostatni mecz w jesieni przyjdzie nam rozegrac na wlasnym stadionie z mocna druzyna jaka jest Jasionow o godzinie 13:00 Zbiorka zawodnikow 12:10

Mecz poprowadzą: Witkoś,  Klar,  Kolbusz K.

wiecej w rozwinieciu

Od tego meczu bedzie wiele zalezalo jaka pozycje zajmiemy na koniec rundy. JKS ma tyle samo pkt co nasza druzyna i napewno beda chcieli jeszcze swoja 3pozycje poprawic.Kazdy wynik tego meczu jest mozliwy i kazdy wynik w prowadzi jakies zmiany w gorze tabeli. Przy przegranej Huraganu i wygranej Guzikowki spadniemy az na 5 lokate, przy remisie nasza 3 pozycja nie jest zagrozona, ale jesli Przelecz wygra derby z Beskidem zwiekszy przewage z 2 na 4 pkt, natomiast jesli wygra Huragan zwiekszymy przewage nad "ogonem" a przy przegranej Przełeczy awansujemy na 2 miejsce.

Jest o co powalczyc i ten mecz jest tym,ktory trzeba najlepiej wygrac,ale latwo nie bedzie bo Jasionow po wygranej tydzien temu z Dukla bedzie mocno z motywowany i nie odpusci. Ale i Huragan w poprzedniej kolejce pokazal ze potrafi grac i pewnie pokonal mocnego rywala na trudnym terenie.

Do Boju!!!!!

autor: ~jks 2012-10-27 21:47:50

avatar 3 pkt leżą na boisku i zgarnie je wg mnie drużyna nie koniecznie lepsza tego dnia a bardziej skuteczna i waleczna a to chyba jest po naszej stronie piłkarsko chyba jesteście lepsi ale wszystko okaże się jutro proszę i życzę sobie dobrego widowiska i sportowej walki pozdrawiam!!!

autor: ~uuuuuuuuuu 2012-10-28 08:58:20

avatar tak bedzie

autor: ~kościelny 2012-10-28 09:37:02

avatar Tylko 3 pkt bardzo proszę chyba że sędziowie bedą chcieli inaczej Huragan do boju i odpoczywac w zimę. Powodzenia Koscielny