HURAGAN JASIONKA--JKS JASIONÓW 2:5 (1:1)

• autor: bez komentarza, 2012-10-28 18:10

Dzisiaj po slabym meczu zasluzenie przegrywamy z Jasionowem az 2:5

Bramki dla nas:

samobojcza obroncy z Jasionowa

Wojtek Szyszlak z wolnego

Relacja:

Mecz byl rozgrywany w bardzo trudnych warunkach padajacy snieg, bloto i woda nie dawaly pograc pilka rowniez slisko bylo przez co duzo strat u jednych jak i drugich... Ale tak to jest jak sie dachu nie zamyka :D

Zaczelo sie dla nas dobrze bo na poczatku meczu samobója laduje zawodnik JKS-u ale jeszcze w tej samej polowie odrabiaja. Niestety duze osłabienie nas spotkalo bo jeszcze w pierwszej polowie boisko musial opuscic Damian Jakieła (kontuzja) a na jego miejsce do srodka pomocy wszedl rezerwowy bramkarz.

Druga polowa juz duzo slabsza (na boisku pojawil sie nawet trener ,ktory mial dac zwyciestwo ale chyba cos nie wyszlo)  i tylko Wojtek z wolnego zdolal pokonac bramkarza pozniej juz strzelali tylko zawodnicy z Jasionowa. Ich taktyka byla prosta strzelac z czego sie da  przy tych warunkach bramkarz ma problem z kazda pilka i  "Ciapa" mimo kilku dobrych interwencji musial az 5 razy wyjmowac pilke z siatki.

Mecz moglby wygladac lepiej ale niestety kilka osob brakowalo (Przemka Majchrowicza,Roberta Głoda,Huberta Parylaka,Bartka Turka i najbardziej brakowalo Pawła Parylaka (Pawełka) do tego wymuszona zmiana Damiana Jakiely. Tydzien temu podobnie oslabieni gralismy z Guzikowka z tym ze dojechal Pawelek i prawie caly mecz rozegral Damian ktory strzelil 2 gole i asystowal teraz juz po 20 min. musial zejsc. Wiec w tym meczu dodatkowo braklo jeszcze 2 podstawowych graczy. Mimo to zagrac mozna bylo chyba troche lepiej.

autor: ~anonim 2012-10-29 08:22:43

avatar MISTRZ MISTRZ OKS

autor: ~Anonim 2012-10-30 17:00:04

avatar W takich meczach tylko o to chodzi:) Strzelać z każdej okazji. NIE ma bóg wie jakiego poziomu gry czy bronienia. wystarczy prosty strzał koło słupka i to wszystko. A drużyny z naszej grupy zamiast strzelać z dystansu to jak Barcelona próbują wejść z piłka do bramki. CO daje efekt taki ze później się przegrywa:)

autor: ~JKS 2012-10-30 17:51:19

avatar coś Jasiu zamilkł a taki był pewny wygranej

autor: Jas-Stryjanczyn 2012-10-30 23:57:20

Profil Jas-Stryjanczyn w Futbolowo Wcale nie bylem pewien zwlaszcza jak widzialem ze sklad kiepski a zwlaszcza ze pawelka nie bylo:) Do tego skutecznie umiecie "sprzatac" zawodnikow.. wygraliscie warunkami jak na ta aure ale prawdziwymi liderami jestescie w "kosach" nie faulach..

autor: ~jks 2012-10-31 07:52:26

autor: ~barbor89 2012-10-31 12:40:29

avatar chłopie czy ty się znasz na piłce? jak nie na sędziów winę zwalasz to na przeciwnika, a to grał za ostro, a to mało samobói strzelił- mam wrażenie że tobie nawet powietrze przeszkadza... jak jesteś nieszczęśliwy to twój problem;p

autor: Jas-Stryjanczyn 2012-10-31 17:54:59

Profil Jas-Stryjanczyn w Futbolowo Do JKS.. nie stalem pod sala.. Gralem 1polowe.. a plecy do teraz mnie bola po czystym wslizgu w same nogi jednego z waszych obroncow.. pewnie jakby nie to ze slisko bylo i zaraz nogi poderwalo to pewnie by sie to lepiej nie skonczylo jak Adamskiemu..

autor: Jas-Stryjanczyn 2012-10-31 17:59:47

Profil Jas-Stryjanczyn w Futbolowo a co do barbora to nie tylko moja opinia taka o ostrej grze jks wiekszosci druzyn narzeka na to... widziales w relacji zebym narzekal na sedziow? no.. bede napewno szczesliwy jak sie czytac nauczysz:D

autor: ~anonimix 2012-10-31 18:27:20

avatar wszyscy jesteście siebie warci :p grać kur*a a nie pierdol*c :P

autor: ~barbor89 2012-10-31 19:11:41

avatar proponuje grę mniej kontaktową- szachy
ps. tylko się pod stołem nie kopać;)

autor: ~anonimix 2012-11-01 16:00:15

avatar trzeba by było nogi przywiązać ;p

autor: ~z boku 2012-11-04 13:11:48

avatar trzeba było sprawdzic jasionów grał tam zawodnik na lewo