Statystyki drużyny

Aktualności

WYGRANA W DERBACH!!!!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-04-28 15:50

Derbowe spotkanie zostalo rozegrane na stadionie w Równem. Mecz miał dwa oblicza, I połowa duża przewaga Przełęczy i mnóstwo 100% nie wykorzystanych okazji zawodnikow z Dukli, gdyby je wykorzystali prawdopodobnie byloby juz po meczu, jednak trafiaja tylko 2 razy do naszej siatki na co rownież szybko odpowiadamy i wynik do połowy 2:2.

II polowa to juz inny mecz jak wczesniej przewazala Dukla tak teraz Jasionka ograniczajac Przełecz moze do 1 strzalu ??  okolo 10 min przed koncem meczu Wojtek Szyszlak z dystansu mocnym uderzeniem  strzela swoja 3 bramke w tym meczu, w samej koncowce bylo jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale nie udalo sie juz nic ustrzelic.

Bramki: Wojciech Szyszlak x3

Słowa uznania dla Wojtka ktory w 2 meczach strzelil 5 goli !!!