PRZEGRANA!!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-05-01 16:03

Dzisiaj przegraliśmy  w derbowym spotkaniu z drużyna Równego az 0:3 (0:0)  Mecz odbył sie na stadionie Beskidu Równe

I polowa duża przewaga Huraganu i mnostwo niewykorzystanych okazji (przynajmniej 2 lub 3 bramki powinny wejść) co sie zemściło w II połówce!!

II połowa rozpoczeta przez drużyne z Jasionki bardzo chaotycznie i Beskid strzela pierwsza bramke, po tej bramce z Huraganu uchodzi powietrze i zaczynaja sie mnozyc niedokladnosc i bledy w defensywie przez które tracimy kolejne bramki a mecz kończy sie wynikiem 0:3.

Przegranej nie tlumaczy nawet fakt ze bedac gospodarzami gralismy tak naprawde "na wyjezdzie", poprostu zagralismy słaby mecz zwlaszcza w drugiej połowie!!!!  Wiadomo że derby maja swoje prawa i zawsze trzeba liczyc sie z przegrana, ale ciągle jesteśmy w "czubie " tabeli i jest o co grać wiec głowy do góry!!!