3 pkt. Zdobyte!!!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-05-05 16:35

Pierwsza połowa rozpoczeta grożnymi atakami gospodarzy ,ktorzy to przez okolo 20 min dyktowali warunki. Juz w pierwszej minucie zawodnik Floriana trafia w słupek póżniej ciagły napór na nasza bramke w jednej sytuacji zawodnik gospodarzy wychodzi sam na sam z bramkarzem ale znow ratuje nas bramkarz "Ciapa". Po okolo 20 minutach zapedy Rymanowa zaczynaja sie tlumic a do glosu dochodzi Huragan czego efektem jest bramka w okolo 30minucie i do konca pierwszej polowy przeważali juz goście.

Druga połowa zaczyna sie juz pod dyktando przyjezdnych i po kilku okazjach pada druga bramka dla Jasionki. Mecz toczy sie w dość szybkim tępie z przewaga dla Huraganu, jednak po jednej z kontr Florian strzela bramke kontaktowa i okolo 15 minut przed końcem zaczyna sie nerwowka gdyż Florian chcac isc za ciosem mocno napieral i w jednej z sytuacji po strzale zawodnika gospodarzy pilka trafia w poprzeczke. Na okolo 5 min do końca strzelamy na 3:1 i jest juz spokoj do końca.

Podsumowujac: Od poczatku meczu Florian narzucil szybkie tempo, ktorego sam nie wytrzymal, ale gdyby cos strzelili w przeciagu pierwszych 20min. mecz moglby sie skonczyc gorzej dla nas...

Bramki dla nas:

2x Bartek Książkiewicz