O WAŻNE 3 PKT. !!

• autor: Admin, 2013-05-31 09:10

Już w niedzielę naszą drużynę czeka kolejny mecz tym razem Huragan na własnym terenie podejmie LKS Lubatówkę będzie to trudny rywal patrząc  choćby na ostatni  wynik tej drużyny ( Lubatówka-Przełęcz 2:1) jak widać jest to drużyna grająca w kratkę i nieobliczalna, trudno powiedzieć jaki mecz rozegrają w ta niedzielę, także trzeba podejść do meczu jak najbardziej skoncentrowanym od samego początku i przede wszystkim do samego końca , bo Lubatówka slynie z gry do końca  o czym sami sie przekonalismy w meczu z jesieni...Jeśli jeszcze chcemy liczyć sie w walce o awans to musimy wygrać, bo mamy ogromną szansę aby dogonić JKS Jasionów gdyż ma pauzę.

Zbiórka zawodników godz.12:15. Mecz odbędzie się o godz.13:00 na stadionie w Jasionce. Zapraszamy  wszystkich kibiców.

Obsada sędziowska nr. 25
Huragan Jasionka - LKS Lubatówka - sędziuje: Jacek Dziekan oraz Jan Lorenc i Zbigniew Gruszka
Przełęcz II Dukla - Sokół Domaradz - sędziuje: Roland Żołna oraz Paweł Zaremba i Piotr Trybus
Nafta Chorkówka - Guzikówka Krosno - sędziuje: Marian Folcik oraz Paweł Sidor i Łukasz Ciochoń
Florian Rymanów Zdrój - LKS Górki - sędziuje: Bronisław Sidor oraz Maciej Romanek i Ryszard Tomczak
Markiewicza Krosno - Beskid Równe - sędziuje: Dariusz Domaradzki oraz Leszek Śnieżek i Mateusz Wojnar
LKS Głębokie - Jasiołka Jaśliska - sędziuje: Jan Samborowski oraz Mirosław Guzik i Krzysztof Pudł

autor: ~pierdikulikaczka 2013-05-31 15:26:53

avatar kur.. znowu dziekan

autor: ~ihi 2013-05-31 18:24:05

avatar w jaśliskach graliście drewno i przegraliście na własne życzenie z czym do a klasy ja sie pytam??

autor: ~opik 2013-05-31 20:04:05

avatar a co to kur z raz mozna zagrac se jak drewno

autor: andrzejol 2013-06-01 00:06:05

Profil andrzejol w Futbolowo Zapowiedz już dodana na www.lkslubatowka.tnb.pl Zapraszam :)