Zła passa trwa nadal!!!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-06-09 14:38

SOKÓŁ DOMARADZ--HURAGAN JASIONKA 2:1 (1:1)

Bramkę dla nas strzelił w pierwszej minucie Hubert Parylak, wiec początek meczu jak wymarzony dla nas, ale poźniej do słowa dochodzą gospodarze, którzy to wielokrotnie ładnymi strzałami próbowali zaskoczyć naszego bramkarza jednak nasz "Ciapka" dzisiaj bronił niczym bramkarz conajmniej 4 ligowy... Gospodarze wyrownują jeszcze w pierwszej połowie niestety gol z niczego brak reakcji naszych zawodników wykorzystał zawodnik Sokoła. W drugiej połowie to raczej przewaga naszej drużyny jednak brakowało kogoś kto by mógł zakończyć akcje dobrym strzałem i wreszcie po jednej z kontr zawodnik z Domaradza wychodzi sam na sam i znów nasz bramkarz broni jednak piłka odbija się pod nogi innego zawodnika, który zderza się z ofiarnie interweniującym bramkarzem i pani sędzia dyktuje rzut karny który ustala wynik meczu na 2:1.

Mecz rozgrywany przy wysokiej temperaturze wiec na pewno obie drużyny odczuwały trudy tego spotkania. Huragan Jasionka mimo braku 5 zawodników zagrał nie najgorszy mecz tym bardziej ze miał tylko 2 zmienników a przy tej pogodzie było to zamało.Teraz awans nam już nie grozi spadek również pozostaje tylko spokojnie dograć kolejkę do końca i myśleć już o przyszłym sezonie.

autor: pROKlasyk 2013-06-09 18:39:01

Profil pROKlasyk w Futbolowo Fotki z meczu www.ermail.pl/klik/VX5QZ2cN