Znów tylko remis, a może aż...

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-06-23 16:43

Huragan Jasionka--Guzikówka Krosno 2:2 (2:1)

Bramki: 1:0 - Przemek Majchrowicz

2:0- Waldek Szuba

Zmów słaby mecz w wykonaniu Huraganu, chyba juz zeszlo calkiem powietrze.. Guzikówka po ostatniej wygranej pewnie podeszla do meczu, odrazu zaczeli mecz od czestych atakow na nasza bramke jednak to Jasionka wychodzi na prowadzenie pozniej gospodarze dokladaja druga bramke i wydaje sie ze powinno byc ok jednak goscie sie nie poddaja i ciagle interesuje ich tylko atak co w koncu przynosi efekt i jeszcze w doliczonym czasie pierwszej polowy strzelaja kontaktowego gola. Druga polowa zaczyna sie dosc wyrownanie jak i u jednych tak i drugich mozna bylo zanotowac duzo strat. Obie druzyny mialy takze grozne sytuacje po ktorych mogly dolozyc po golu ale wszystko konczylo sie gdzies na poprzeczkach lub lapali bramkarze. W koncu Guzikowka korzysta z braku zrozumienia i reakcji naszych obroncow i wyrownuja stan meczu. Do konca jeszcze mecz byl zaciety czego efektem sa 2 czerwone katki (zawodnik Guzikówki oraz Jasionki) dodatkowo jeszcze po zderzeniu Damiana Koguta z obronca przyjezdnych Damian pada na boisko tracac przytomnosc,konieczna okazala sie pomoc pogotowia, ktore zabralo go do szpitala. A jasionka od okolo 80min. musiala grac w 9 gdyż wszystkie zmiany zostaly wykorzystane wczesniej.

autor: jksjasionow 2013-06-27 10:04:23

Profil jksjasionow w Futbolowo nie wiem czy to ktoś z Waszego grona pisał na naszej stronie o "spokojnym" meczu, jak sami widzicie my nie gramy ostro zapraszamy w niedziele i bez obaw