Ostatni mecz w sezonie!!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-06-28 21:21

W ostatnim meczu tego sezonu Huragan uda się na wyjazdowe spotkanie z JKS Jasionów. godz. 13:00 zbiórka w klubie o 11:20 wyjazd 11:30

Zapowiada się ciekawy mecz, mogłoby być jeszcze ciekawiej gdyby Jasionka wcześniej już nie przekreśliła swoich szans na awans...  JKS zaś takie szanse ma wystarczy ze wygra z Huraganem a Dukla przegra w derbach gminy z Beskidem wiec Jasionów na pewno nogi nie będzie odstawiał. Huragan gra już o przysłowiowa pietruszkę ale tez nie pojedzie tam się przewieść, a lepiej kończy się sezon wygrywając ostatnie spotkanie niż je przegrywając tym bardziej ze Jasionka od 6 meczy nie może wygrać... Wiec udajemy się do Jasionowa by przerwać ta złą passe choć zapewne będzie to bardzo trudne bo JKS to mocna drużyna, która ciągle walczy o awans!!