Na koniec znów remis!!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-06-30 21:40

JKS Jasionów--Huragan Jasionka 3:3 (1:3)

Bramki:

Bartek Turek

Wojtek Szyszlak

Waldek Szuba

Podzialem punktow zakonczylo sie ostatnie spotkanie ligowe pomiedzy sąsiadujacymi druzynami w tabeli, jednak mimo braku zwyciescy mecz byl calkiem ciekawy i mysle ze dobrze sie równiez go ogladalo... Jasionka pojechala po przelamanie zlej passy i w pierwszej polowie wszystko wskazywalo na to ze sie to uda bo na przerwe schodzilismy z prowadzeniem 1:3 a moglo byc zdecydowanie wiecej. Rowniez JKS w I polowie mogl strzelic wiecej niz jedna bramke jednak zdecydowanie wiecej bylo po stronie Huraganu lecz znow zawiodla skutecznosc lub "odruchowe" obrony bramkarza Z Jasionowa.  W II polowie tępo meczu nie spadlo jednak wiecej sil zachowali gospodarze ktorzy to coraz czesciej atakowali bramke gości ale wtedy na posterunku znajdowal sie "Ciapa" ktory to kilka razy nas ratowal... Mimo kilku dogodnych okazji Jasionow nie strzela bramki a czyni to dopiero po stalych fragmentach gry a dokladnie po 2 autach wrzuconych w pole karne, pierwszy aut bezposrednio wpada do naszej bramki niestety nasz bramkarz dotyka pilki i w taki to sposob tracimy druga bramke i w samej koncowce takze po aucie i w zamieszaniu zawodnik JKS wpycha pilke do siatki. Trzeba Jasionowi oddac ze auty opanowali perfekcyjnie (3 zawodnikow blokuje bramkarza uniemozliwiajac mu jakakolwiek interwencje a mocny rzut z autu jest kierowany w swiatlo bramki) i po kilku takich autach wyrownuja stan meczu. Huragan tez nie byl dłuzny kilka razy powaznie zagrozil bramce Jasionowa co mogloby w II polowie dac nam pewne zwyciestwo jednak nawet sytuacje sam na sam nie wchodzily.

Treningi pozostaja bez zmian trenujemy w te same dni i godziny, przed nami jeszcze Puchar Burmistrza !!!