Fatalna Gra

• autor: Admin, 2013-08-18 19:15

W niedzielę 17 sierpnia o godzinie 11:10 na stadionie w Dobieszynie, Huragan Jasionka rozegrała swój III mecz o mistrzostwo B klasy grupy II. Przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa Victori Dobieszyn.Bramka padał już w trzeciej minucie spotkania a zdobył ją Dawid Murdzek po ładnym podaniu Kamila Rachfała, wiec początek meczu jak wymarzony dla nas, ale poźniej do słowa dochodzą gospodarze, którzy to wielokrotnie nie potrafili wykończyć akcji strzałami. Gospodarze wyrównują jeszcze w pierwszej połowie niestety gol z niczego brak reakcji naszych zawodników wykorzystał zawodnik Dobieszyna. Huragan miał jeszcze okazje w pierwszej połowi najlepsza był w 35 minucie gdy po wrzutce z rzutu rożnego Wojciech Szyszlak trafia w poprzeczkę. W drugiej połowie to raczej przewaga drużyny gospodarzy jednak brakowało kogoś kto by mógł zakończyć akcje dobrym strzałem. W koło 50 minucie Paweł Kuliga fauluje rywal w polu karnym i sędzia pokazuje na 11 metr zawodnik Victori nie pomylił się i ustala wynik meczu na 2:1.