Czas na Lidera !

• autor: Admin, 2013-08-30 09:15

W niedzielę 1 września Huragan Jasionka w piątym meczu sezonu  zagra na wyjeździe z liderem Jasiołką Jaśliska. W czwartej kolejce Jaśliska wygrały z Naftą Chorkówka 3:1 a Huragan przegrał 1:2 z Odrzykoniem.Jaśliska jak narazie zajmują fotel lider z kompletem punktów po 4 kolejkach a natomiast Huragan zajmuję dwunastą pozycje z trzema przegranymi i jednym remisem.Chłopaki z Jasionka będę na pewno chcieli urwać punkt liderowi więc trzymajmy za nich mocno kciuki !

Mecz odbędzie się o godz. 13:00, zbiórka zawodników godz. 11:30 , wszystkich kibiców serdecznie Zapraszamy !!!

Obsada sędziowska na 5 kolejkę
"Cisy" Jabłonica Polska - "Sokół" Domaradz  (Mazur M., Żyłka, Szul Kr. - godzina 11:00)
"Zamczysko" Odrzykoń - "Beskid" Równe  (Rak, Dykas J., Dykas K. - godzina 11:00)
"Victoria" Dobieszyn - "Guzikówka" Krosno   (Majewski, Szczepanik D., Byczek - godzina 11:00)