Bezbramkowo z Liderem

• autor: Admin, 2013-09-01 20:56

W niedzielę, 1 września 2013 roku, o godzinie 13:00 na stadionie w Jaśliskach, Huragan rozegrała mecz V kolejki serii rozgrywek o mistrzostwo B klasy grupy II. Przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa lidera LKS Jasiołka INWENTECH Jaśliska.

Huragan Jasionka pojechał bardzo zmotywowany na mecz z liderem i od początku było to bardzo widać jak zawodnicy z Jasionki nie odpuszczali żadnej  piłki rywalowi. Pierwsza połowa toczyła się głownie w środku pola jedyną groźną okazją na bramkę był rzut rożny Jasiołki której zawodnik z  główki trafił w poprzeczkę. Druga odsłona spotkani też była walką w środku pola w około 80 minucie spotkania bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki miał Hubert Parylak który nie trafił po dośrodkowaniu Kamila Rachfała w Piłkę z 5 metrów do bramki. W doliczonym czasie gry Jaśliska zagroziły i o mały włos nie straciliśmy bramki uratowała nas poprzeczka zaraz po tym sędzia zakończył mecz.

autor: Jas-Stryjanczyn 2013-09-02 20:02:38

Profil Jas-Stryjanczyn w Futbolowo Co to sie dzieje?? Dajemy, gdzie to tak...