Z Wiceliderem !

• autor: Huragaganiacz, 2013-09-11 09:44

Już w najbliższą Niedziele tj.15.09.2013r. w VII kolejce sezonu Huragan Jasionka pojedzie do Lubatówki aby zmierzyć się z wiceliderem. Drużyna z Jasionki w ostatniej kolejce zdobyła pierwsze 3 punkty w sezonie 2013/2014 wygrywając 3:2 z Orłem Milczą w samej końcówce i obecnie zajmuję 12 pozycję z 5 oczkami , natomiast LKS Lubatówka w ostatni meczu zremisował 4:4 z Naftą Chorkówka(11 miejsce 5 pkt.) LKS wygrywał do przerwy 4:1 i w drugiej połowie stracił 3 bramki w 11 minut i w dodatku nie strzelił karnego w samej końcówce. Huragan będzie chciał się jak najlepiej się za prezentować z wiceliderem po ostatniej wygranej a nawet pokonać Lubatówkę jak do tej pory LKS jest jak narazie nie pokonany razem z liderem LKS Jasiołka INWENTECH Jaśliska więc mecz mecz zapowiada się bardzo ciekawie . Wszystkich kibiców serdecznie Zapraszamy na stadion do Lubatówki na  godz.13:00 !!!

Zbiórka zawodników godz. 11:30

OD MECZU Z LUBATÓWKĄ ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANA ZAKŁADKA STRZELCÓW LIGOWYCH W SEZONIE 2013/2014 NATOMIAST ZA DWA TYGODNIE ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANA ZAKŁADKA NAJLEPSZYCH I WSZYSTKICH STRZELCÓW HURAGANU.

Wszystkich czytelników naszego serwisu pragniemy zaprosić do zabawy w "Lidze Typera" Klasy "B" w sezonie 2013/2014 na stronie http://huraganjasionka.futbolowo.pl/. Każdy z zalogowanych użytkowników w naszym serwisie może wziąć udział w  konkursie. Wystarczy  zalogować się na naszej stronie i wytypować wszystkie wyniki meczy  Klasy "B". Zapraszamy do zabawy.