Przegrywamy z Tęczą !!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-10-07 00:45

Spotkały się dwie drużyny z przeciwnych stron tabeli Tęcza z czołówki i niestety Huragan z dołu, jednak w meczu nie było tej różnicy widać nawet według mnie Huragan przeważał zwłaszcza w I połowie. Jasionka od początku pewnie ruszyła do ataku jednak nie przekładało się to na wynik,brakowało strzałów lub były niecelne. Po okresie przewagi w grze Huraganu Zręcin kontratakuje wykorzystując złe ustawienie obrońców napastnik przyjezdnych mija obrońcę wychodzi sam na sam i nie daje szans bramkarzowi,niedługo potem jednak Jasionka strzela gola wyrównującego a zamieszanie pod bramka gości wykorzystał Książkiewicz.II polowa nie ukazywała zbytnio przewagi żadnych z drużyn jednak groźniej zaczeli atakować zawodnicy Zręcina, Jasionka zaś nie mogla się w strzelić w bramkę poza 2 groźnymi strzałami głową  Bartka Turka. Zrecin strzela na 1:2 w zamieszaniu na 5 metrze,parę minut poźniej po faulu na zawodniku gości sędzia dyktuje rzut karny po którym wynik zmienia sie na 1:3  który to Tęcza Zręcin spokojnie utrzymuje do końca.

.