Tylko remis !!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-10-13 16:35

Kolejnym remisem (bo juz 6 w tej rundzie) zakonczylo sie spotkanie 2 sasiadujacych w dole tabeli druzyn

Obie drużyny zaprezentowały się słabo jednak mecz byl wyjatkowo zaciety o czym swiadcza liczne kartki zwlaszcza po stronie gospodarzy. Zadna z druzyn nie stworzyla sobie dogodnych sytuacji nie wiele celnych strzalow z obu stron, jednak Huragan zdolal strzelic 2 bramki ale co z tego zadnej sedzia nie uznal. Co do pierwszej mozna by sie zgodzic faktycznie mogl byc spalony co do drugiej, dziwna sytuacja bramkarz wychodzi do pilki nie trafia w nia po czym upada niby faulowany co sedzia odgwizduje moim zdaniem gol powinien byc uznany. Takze gospodarze mieli kilka okazji po ktorych strzaly ofiarnie przyjmowali na siebie  obroncy Jasionki dzieki czemu byc moze zaradzili utracie bramki..Zwrocic uwage tez trzeba , ze pilka nozna to nie szachy,ale bez przesady zadna z druzyn nogi nie odstawiala ale to co fauluja zawodnicy z Chorkówki to o pomste sie prosi,nic dziwnego ze tylko w tym meczu zostali ukarani 6 zoltymi kartkami!! Karygodne zachowanie bylo jednego z najbardziej faulujacych graczy Nafty ktory nie dosc ze co chwile faulowal to jeszcze wyzywal i wielokrotnie darl sie do zawodnika z Jasionki "wstawaj gnoju" itp A sedzia nic... jednak w koncu za kolejne ostre beznadziejne faule sedzia pokazuje mu 2 zolte kartki i opuszcza boisko.

Ps  Sławomir Kurcab jesli juz wiek nie pozwala ci grac normalnie w pilke to zakoncz kariere a nie wyzywaj i nie staraj sie zakonczyc kariery innym!!!

GALERIA Z MECZU <--- Kliknij