Aktualności

Znów Przegrana!!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2013-10-20 20:32

Dzisiaj przegrywamy wyjazdowe spotkanie z drużyną Cisy Jabłonica Polska

Od począ0tku gospodarze narzucili swój rytm grając dokładną i pomysłową piłkę czego zabrakło u nas, szybko wychodzą na prowadzenie i nadal nie odpuszczają co skutkuje drugim trafieniem, schodzimy na przerwę z z wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie Huragan stara się nawiązać kontakt i faktycznie gra wygląda lepiej zaczyna się coś dziać  jednak zapędy gości szybko studzą gospodarze strzelając po kontrze na 3:0, Jasionce udaje się strzelić bramkę kontaktowa a zdobywa ją po pięknym strzale z 16 metrów Krystian Rusyniak jednak niedługo potem sędzia dyktuje "widowiskowy" rzut karny po którym wynik jest 4:1 i taki zostaje do końca...