Mieszkaniec gminy Dukla na meczu Champions League

• autor: Admin, 2014-02-28 14:59

"Mieszkaniec gminy Dukla na meczu Champions League Schalke - Real Dnia 26.02.2014 odbył się mecz 1/8 Champions League pomiędzy drużyną Schalke Gelserkirchen a Real Madryt. Godnie prezentował swój kraj oraz region nasz mieszkaniec gminy Dukla a dokładnie pochodzący z Jasionki Łukasz Głód, obecnie student 4 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Łukaszowi udało się zawiesić flagę Jasionka k/Dukli która została pokazana kilka razy w TV. Trzeba zaznaczyć że transmisja była pokazywana na cały świat. Łukasz od małego dziecka jest wiernym kibicem Realu Madryt. Mimo młodego wieku ( 24 lat) miał okazję być m.in na meczu otwarcia Euro 2012, Bayern-Real, Hertha-Real, Polska-Niemcy, Polska-Portugalia, Polska-Włochy i na wielu innych wydarzeniach sportowych. Od małego marzył żeby w życiu mieć okazję być chociaż raz na meczu Realu. Jak widać nawet z takiej małej miejscowości jak Jasionka można osiągnąć wiele tylko trzeba chcieć Kolejny cel to finał Champions League w Lizbonie, mam nadzieje ze z udziałem ukochanej drużynie Chciałem gorąco podziękować 2 osobom bez których ten wyjazd nie byłby możliwy - dla Maćka Włocha z Tarnowa oraz Zbyszka Paprockiego z Łęg koło Pilzna. To była niesamowita przygoda oraz emocje."

Zdjęcia w rozwinieciu

Łukasz po mecz z kibicami ze stolicy Hiszpani

Łukasz przed meczem Schalke z Realem

Na C.Ronaldo i Matipem flaga wywieszona przez Łukasz

Kawałek Stadionu Schalke

autor: ~:) 2014-02-28 17:31:50

avatar brawo :)

autor: ~Xavim 2014-03-01 12:42:59

avatar super zazdroszcze :)

autor: ~Koscielny 2014-03-03 10:44:43

avatar Nic tylko wywiesić flagę Realu na meczu Huraganu w Jasionce i wysłać do Realu.

autor: ~anonim 2014-03-03 12:59:14

avatar Sukces godny pozazdroszczenia ?