Zwycięstwo !

• autor: Admin, 2014-04-14 10:14

W dniu wczorajszym nasza drużyna pokonała u siebie Victorię Dobieszyn 2:0 (1:0)

Od początku gospodarze narzucili swój rytm grając dokładną i pomysłową piłkę. W 25 minucie ładne podanie dostał Majchrowicz i dał prowadzenie naszej drużynie. Po tej bramce to Victoria przejęła inicjatywę ale ich akcje kończyły się na naszej obronie lub na nie dokładnym podaniu. Huragan miał jeszcze swoje okazję lecz ich nie wykorzystał i do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Od początku drugiej połowy Huragan zgodnie z planem przejął inicjatywę konstruując groźne akcje pod bramką rywala. W około 60 minucie na 35 metrze sfaulowany został nasz zawodnik, do piłki podszedł Paweł Kuliga i dośrodkował w pole karne. Najwyżej wyskoczył Wojciech Szyszlak i głową skierował piłkę do bramki nie dając szans bramkarzowi. Huragan tworzył kolejne akcję ale brakowało szczęścia. Bardzo ładnym strzałem z lewej nogi popisał się Bartłomiej Książkiewicz lecz piłka uderzyła w słupek. W końcówce Dobieszyn miał dwa bardzo groźne strzały z rzutów wolnych ale Marek Drozd popisał się wspaniałym refleksem i sparował piłkę na poprzeczkę. Dwie minuty przed końcem boisko musiał opuścić Piotr Malig który dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

autor: ~Kibic 2014-04-14 12:07:57

avatar Teraz aż chce się iść na mecz patrzeć jak tak gracie :)