Na początek remis !!

• autor: Jas-Stryjanczyn, 2014-08-10 14:49

W pierwszym meczu nowego sezonu Huragan Jasionka pechowo tylko remisuje z druzyna Cisy Jabłonica 2:2 ( 1:0).

Mecz przy upale ale jednak ładny dla oka z przewaga przyjezdnych. Wynik meczu otworzył Bartek Książkiewicz który ładnym strzałem z dystansu nie daje szans bramkarzowi. Po przerwie ciągle Jasionka przeważała co było efektem podyktowania karnego dla gości, którego pewnie wykorzystał Paweł Kuliga i wynik 2 :0, kiedy wydawało się że jest wszystko pod kontrola gospodarze strzelają gola kontaktowego co dodaje im skrzydeł i w końcówce przeważają. Jeszcze kilka minut przed końcem mecz mógł rozstrzygnąć Damian Kogut ale po ładnym strzale piłka zatrzymała się na poprzeczce. I niestety ten pechowy moment w końcówce meczu (ostatnia minuta doliczonego czasu) szybkie wyrzucenie z autu za obrońców zawodnik Jabłonicy zostaje z faulowany przy lini bocznej z boku pola karnego, wszyscy zawodnicy Cisów znaleźli się w polu karnym również bramkarz który to własnie niepilnowany strzelił gola głowa i tym samym dał wyrównanie swojej drużynie.Zaraz potem sędzia zakończyl mecz.

Morał z tego taki mamy,ze trzeba zachować koncentracje nie do ostatniej minuty ale do ostatniej sekundy!!