Statystyki drużyny

Aktualności

II Kolejka !

• autor: Admin, 2014-08-12 12:05

W najbliższy Piątek tj. 15 sierpnia, rozpocznie się II kolejka sezon B-klasy 2014/2015, tym razem Huragan Jasionka rozegra mecz na własnym stadionie z beniaminkiem Iskrą Iskrzynia. Iskra w pierwszej kolejce odniosła zwycięstwo 3:1 z Domaradzem natomiast Huragan pechowo zremisował w Jabłonicy 2:2.Drużyna z Jasionki będzie chciał zdobyć za wszelką cenne trzy punkty przy własnej publiczności. Spotkanie odbędzie o godzinie 15:00.Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy...

• Komentarzy [11]
  • czytano: [406]

autor: ~Iskra 2014-08-12 14:40:37

avatar W końcu przyjdzie się nam zmierzyć w lidze :) , pamiętam naszych kilka sparingów zanim rozpoczęliście zmagania w serie C .

autor: ~maciek 2014-08-12 16:05:58

avatar kiedy to było... Po meczu zapraszamy na festyn do nas :)

autor: ~Iskra 2014-08-12 17:17:07

avatar No kawał czasu :) a na festyn zawsze warto wstąpić i jakie piwko wypić. :)

autor: ~anonim 2014-08-12 21:41:54

avatar przegrany stawia! :D

autor: ~- 2014-08-13 07:38:57

avatar ja też pamiętam tamte mecze przeważnie każdy wygraliśmy! ale z tamtej ekipy to chyba tylko Bartek został no chyba że jeszcze Ciapa grał ale tego nie jestem pewien!

autor: ~kibic 2014-08-13 08:49:22

avatar W Iskrze jedynie Krzysiek grywał w tamtych spotkaniach z tego co pamiętam. Reszta to młodzi i nie grali, ale kibice pamiętają i miło wspominają :)

autor: ~kibic 2014-08-13 08:55:43

avatar Jak przeglądnąłem Wasz skład to jeszcze wydaje mi się że grał Hubert ..ale na 100% nie jestem pewien..

autor: ~- 2014-08-13 10:40:20

avatar Hubert raczej nie grał ale jego kuzyni Łukasz Tomek i Paweł raczej tak ale do końca też nie wiem! Tak fajnie się z wami grało pamiętam 6-0 dla nas w Krościenku graliśmy sam bramkę w tamtym meczu strzeliłem

autor: ~kibic 2014-08-13 12:36:28

avatar Faktycznie wyniki różne bywały :) , ale teraz walka o punkty to inna bajka :)

autor: ~kibic 2014-08-13 20:27:53

avatar pechowo w jablonicy hehe gra sie do konca hehe ciekawe czy przerwiecie passe iskrzyni bo za długo bez przegranej :)

autor: ~Iskra 2014-08-16 02:09:10

avatar Dziękujemy za mecz panowie! Pierwsza połowa dla Iskry, w drugiej wy przycisnęliście. Tym razem trzy punkty jadą do nas, czekam na rewanż.
Fajne z was chłopaki, powodzenia w niedzielę!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.